|
 
Kalıp Üretimi
Plastik ve Metal İşleme
Dekorasyon
Montaj

Firmanıza özel kimlik taşımasını istediğiniz tüm plastik ve metal kozmetik ambalaj ürünlerini, dizayn ve kalıp yapımından başlayarak tüm safhaları içerir şekilde komple bir üretim paketi olarak hizmetinize sunmaktayız. Şirketimiz, bu hizmetleri bu denli geniş bir palet içersinde sunan az sayıdaki kuruluşlardan biridir. Bu hizmetlerin her biri, 1998’de işletmeye açılan ve tümü bilgisayar kontrollu makine ve ekipmanlarla donanımlı bulunan yeni tesislerimizde, yüksek kalite ve hassasiyeti optimum koşullarda ayağınıza getirecek şekilde yürütülmektedir.

Çözümü karmaşık görünen tüm üretim sorunlarınız, geniş olanaklarımız çatısı altında en randımanlı ve ekonomik çözümlere kavuşabilmektedir. Örneğin, mantar şeklindeki bir metal kapağın üretimi birçok yapımcıda birkaç operasyonda yapılırken, bizde tek bir operasyonda bitirilmekte, böylece zaman ve maliyet açılarından önemli avantaj sağlanmaktadır. Üretimimizde, aynı zamanda, bütünüyle dokümante edilmiş olarak tüm proseslere uygulanan bir kalite planı ve istatistiksel kontrol sistemi kullanılmaktadır. Mühendislik ve arge departmanlarımızın ful desteği ile kalite kontroluna yönelik tüm kontrol sistemleri yılın 365 gününde tam sağlıklı şekilde kullanımdadır. 

Koza-Pack çevre-dostu bir kuruluştur. Hijyen ve çalışma ortamları açısından ideal olanaklara sahip bulunan tesislerimizde çalışanlarımızın performansı da paralel olarak maksimum düzeyde bulunmaktadır. Çünkü, hepimizin müşterek malı olan çevreye zarar verilmemesine en yüksek düzeyde duyarlılık gösterilen firmamızda tüm malzeme ve üretim proseslerinin çevre Standardları perspektifinde bulunmasına sürekli olarak özen gösterilmektedir.